Thailand samt Japan porslin

Thailand samt Japan porslin
Thailand samt Japan porslin
Thailand samt Japan porslin
Thailand samt Japan porslin
Thailand samt Japan porslin
Thailand samt Japan porslin
Thailand samt Japan porslin
Thailand samt Japan porslin

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINDRE SKÅL, MINDRE LOCKURNA, 2 dlr., porslin, Thailand samt Japan, 1900-talets början, diameter ca 11 cm, höjd ca 11 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Slitage

502571

2017-11-22