Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NALLE WERNER (1913-1991): "Mellan liv och död", signerad Nalle W och daterad -75, blandteknik på papper, ca 60x88 cm
Zustandsbeschreibung
502572
2017-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner