Bengt Olson olja

Bengt Olson olja
Bengt Olson olja
Bengt Olson olja
Bengt Olson olja
Bengt Olson olja
Bengt Olson olja

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad och daterad Bengt Olsson, -90, olja på duk, ca 100x100 cm

502578

2017-11-22