Draghäst Panurge Pets

Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets
Draghäst Panurge Pets

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PANURGE PETS, draghäst, 1900-talets första hälft, på hjul, plyschklädsel, metallställning med hjul, hästen rör sig mekaniskt fram- och tillbaka under gång, skyltmärkt, höjd 73 cm

Krafitigt slitage

502579

2017-11-22