Draghäst Panurge Pets
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PANURGE PETS, draghäst, 1900-talets första hälft, på hjul, plyschklädsel, metallställning med hjul, hästen rör sig mekaniskt fram- och tillbaka under gång, skyltmärkt, höjd 73 cm
Krafitigt slitage
502579
2017-11-22