Nesto stolar

Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NÄSSJÖ STOLFABRIK, "Nesto", pinnstolar, 6 st., björk, sitthöjd ca 46 cm

En med ryggpinne med lagning, bruksslitage

502582

2017-11-22