Nesto stolar
Closed
2017-11-22
502582
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
NÄSSJÖ STOLFABRIK, "Nesto", pinnstolar, 6 st., björk, sitthöjd ca 46 cm
En med ryggpinne med lagning, bruksslitage