Figurin Kina Shou Lao
Valmis
2017-11-22
502584
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FIGURIN, keramik, Kina, 1900-tal, i form av "Shou Lao", delvis glaserad, höjd ca 31 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Attribut med sprickor