Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt i vargskinnspäls, signerad Zorn, 1916, etsning, ca 17,7x12 cm
LITTERATUR: Asplund 270, Hjert & Hjert 164
Ej examinerad ur ram, gulnad
502585
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här