Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LARS BOETHIUS (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Boëthius -58, olja på pannå, ca
Zustandsbeschreibung
502587
2017-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner