Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LARS BOETHIUS (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Boëthius -58, olja på pannå, ca

Zustandsbeschreibung

502587

2017-11-22