Ljuskrona Louis XV-stil

Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, Louis XV-stil, för 6 ljus, brons, förgylld, höjd ca 58, diameter 43 cm

Borrad för el

502590

2017-11-22