Torso gips

Torso gips
Torso gips
Torso gips
Torso gips
Torso gips
Torso gips

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Torso, gips, höjd ca 40, längd 40 cm

Skador

502594

2017-11-22