Svärdsorden guld

Svärdsorden guld
Svärdsorden guld
Svärdsorden guld
Svärdsorden guld
Svärdsorden guld
Svärdsorden guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SVÄRDSORDEN, Sverige, Riddarkors, emalj på guld, stämplad CFC 18 k, höjd ca 60x40 mm, etui

Zustandsbeschreibung

Ripsband med slitage, nål saknas

502600

2017-11-22