Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SVÄRDSORDEN, Sverige, Riddarkors, emalj på guld, stämplad CFC 18 k, höjd ca 60x40 mm, etui
Zustandsbeschreibung
Ripsband med slitage, nål saknas
502600
2017-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner