Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHN THORGREN (1918-2000): "Snöstormen Gotland", signerad och daterad J. Thorgren -77-79, olja på duk, ca 135x180 cm
Dukskada
502603
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här