John Thorgren Gotland

John Thorgren Gotland
John Thorgren Gotland
John Thorgren Gotland
John Thorgren Gotland
John Thorgren Gotland
John Thorgren Gotland

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHN THORGREN (1918-2000): "Snöstormen Gotland", signerad och daterad J. Thorgren -77-79, olja på duk, ca 135x180 cm

Dukskada

502603

2017-11-22