Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANNE DREUTLER, bordslampa, Kosta, klarglas med underfång i vitt samt bubbla/bubblor, signerad "Kosta 252 Dreutler", höjd ca 36 cm
Smärre skada/nagg nedtill
502631
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här