Hanne Dreutler bordslampa glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANNE DREUTLER, bordslampa, Kosta, klarglas med underfång i vitt samt bubbla/bubblor, signerad "Kosta 252 Dreutler", höjd ca 36 cm

Smärre skada/nagg nedtill

502631

2017-11-21