Hanne Dreutler bordslampa glas
Vollendet
2017-11-21
502631
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HANNE DREUTLER, bordslampa, Kosta, klarglas med underfång i vitt samt bubbla/bubblor, signerad "Kosta 252 Dreutler", höjd ca 36 cm
Smärre skada/nagg nedtill