Uno Svensson oljemålning
Closed
2017-11-22
502660
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
UNO F SVENSSON (född 1935), Motiv från Ångermanland, signerad Uno F.S, olja på duk, ca 53x67 cm