Uno Svensson oljemålning
Valmis
2017-11-22
502660
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
UNO F SVENSSON (född 1935), Motiv från Ångermanland, signerad Uno F.S, olja på duk, ca 53x67 cm