Uno Svensson oljemålning

Uno Svensson oljemålning
Uno Svensson oljemålning
Uno Svensson oljemålning
Uno Svensson oljemålning
Uno Svensson oljemålning
Uno Svensson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO F SVENSSON (född 1935), Motiv från Ångermanland, signerad Uno F.S, olja på duk, ca 53x67 cm

502660

2017-11-22