Per Ekström oljemålning
2017-11-22
502669
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
PER EKSTRÖM (1844-1935): Blommor, signerad, olja på duk, ca 163x44 cm
Uppfodrad