Klubbat för:
1 300 EUR
Utropspris
400 EUR
ÅKE HELLMAN (1915-)
Stilleben
Sign. -85. Olja på duk 46x64 cm.
A tergo målning
502673
2017-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här