Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HUGO ELMQVIST, vas, Sverige, jugend, brons, reliefdekor av insekter och bladverk, signerad H.E -T, gjutarstämpel samt B5, höjd ca 15 cm
Slitage
502675
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här