Vas brons Elmqvist

Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist
Vas brons Elmqvist

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HUGO ELMQVIST, vas, Sverige, jugend, brons, reliefdekor av insekter och bladverk, signerad H.E -T, gjutarstämpel samt B5, höjd ca 15 cm

Slitage

502675

2017-11-22