Netsuke Japan

Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NETSUKE, 3 st., trä, Japan, 1800-talets slut, skuren dekor samt pastellage, bemålade, höjd ca 4,5 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Slitage

502676

2017-11-22