Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NETSUKE, 3 st., trä, Japan, 1800-talets slut, skuren dekor samt pastellage, bemålade, höjd ca 4,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Slitage
502676
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här