Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT PÅ FOT, keramik, Korea, Joseondynastin (1392-1897), celadon, diameter ca 16 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Ifylld glasyr, fotringen med nagg
502678
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här