Lars Jonsson akvarell
Closed
2017-11-22
502684
| Sold for | 16 000 SEK |
| Estimate | 20 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): "Skärfläcka värmer sina ungar", signerad och daterad Lars Jonsson 1989, akvarell, ca 41x54 cm