Josef Frank akvarell

Josef Frank akvarell
Josef Frank akvarell
Josef Frank akvarell
Josef Frank akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK (1885-1967), tillskriven, sydländskt landskap, osignerad, akvarell, ca 33x50 cm

502690

2017-11-22