Kularmborst

Kularmborst
Kularmborst
Kularmborst
Kularmborst
Kularmborst
Kularmborst
Kularmborst
Kularmborst

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KULARMBORST, av italiensk typ, 1600-tal, skuren stock i valnöt med båge av stål, smedstämpel på bågens mitt, längd 94 cm
Skador: kompletteringar, korrosion

502701

2017-11-25