Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KULARMBORST, av italiensk typ, 1600-tal, skuren stock i valnöt med båge av stål, smedstämpel på bågens mitt, längd 94 cm
Skador: kompletteringar, korrosion
502701
2017-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här