Sixten Lundbohm
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Motiv från
Sognefjord, Norge, signerad, olja på pannå, ca 37x45 cm
Enligt påskrift på baksidan inköpt på Sveriges Allmänna konstförenings utställning Hav och Land 1961
502704
2017-11-22