Sixten Lundbohm

Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Motiv från
Sognefjord, Norge, signerad, olja på pannå, ca 37x45 cm

Enligt påskrift på baksidan inköpt på Sveriges Allmänna konstförenings utställning Hav och Land 1961

502704

2017-11-22