Skrivbordsstol jugend

Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, jugend, 1920-tal, lackat trä med stoppad textilklädd sits, snurrbar, sitthöjd ca 46 cm

Lagning på en fot

502743

2017-11-22