kopia efter Peter Paul Rubens olja på pannå
Valmis
2017-11-23
502746
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
PETER PAUL RUBENS, kopia efter, allegoriskt motiv, olja på pannå, 17x23 cm
retuscher, krackeleringar,