kopia efter Peter Paul Rubens olja på pannå

Klubbat för:

5 600 SEK

3 000 SEK

PETER PAUL RUBENS, kopia efter, allegoriskt motiv, olja på pannå, 17x23 cm

retuscher, krackeleringar,

502746

2017-11-23