David Teniers, hans art, olja på pannå

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAVID TENIERS, hans art (1800-tal): Bymotiv med figurer, olja på pannå, 20,5x27 cm

retuscher

502747

2017-11-23