Steiff djur tema lek
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEIFF DJUR, 3 st, 1930-tal, bestående av: 2 nallebjörnar, lamm, samtliga med knappar, säl "Floppy Robby" från 1960-talet medföljer, saknar knapp, björnarnas höjd ca 13-21 cm, lammet 25, sälens längd ca 38 cm
Slitage, saknar flaggor
502754
2017-12-10