Steiff djur tema lek

Steiff djur tema lek
Steiff djur tema lek
Steiff djur tema lek
Steiff djur tema lek
Steiff djur tema lek
Steiff djur tema lek
Steiff djur tema lek
Steiff djur tema lek

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEIFF DJUR, 3 st, 1930-tal, bestående av: 2 nallebjörnar, lamm, samtliga med knappar, säl "Floppy Robby" från 1960-talet medföljer, saknar knapp, björnarnas höjd ca 13-21 cm, lammet 25, sälens längd ca 38 cm

Slitage, saknar flaggor

502754

2017-12-10