Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS HOLBEIN, hans efterföljare (1800-tal): Porträtt av äldre kvinna, olja på duk fäst på pannå, 17x13 cm
olja på duk fäst på pannå
502759
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här