Byrå sengustaviansk stil
Vollendet
2017-11-22
502765
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BYRÅ, sengusaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfaner, lister och fotavslut i mässing, höjd 72, 55x40 cm
Bruksslitage