Mynt Kina brons

Mynt Kina brons
Mynt Kina brons
Mynt Kina brons
Mynt Kina brons

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MYNT, 44 st., brons, Kina, Qingdynastin, vissa förgyllda, diameter ca 1,5-5,5 cm

Rost, fläckar, slitage

502771

2017-11-22