Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURER, 3 st., sten, Kina, 1900-tal, i form av buddhor, längd ca 8,5-10 cm, träsocklar medföljer
Smärre nagg
502778
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här