Figurer sten Buddha Kina

Figurer sten Buddha Kina
Figurer sten Buddha Kina
Figurer sten Buddha Kina
Figurer sten Buddha Kina
Figurer sten Buddha Kina
Figurer sten Buddha Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURER, 3 st., sten, Kina, 1900-tal, i form av buddhor, längd ca 8,5-10 cm, träsocklar medföljer

Smärre nagg

502778

2017-11-22