Netsuke Japan trä

Netsuke Japan trä
Netsuke Japan trä
Netsuke Japan trä
Netsuke Japan trä
Netsuke Japan trä
Netsuke Japan trä

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NETSUKE, 4 st., trä, Japan, 1900-tal, i form av figurer, höjd ca 3,5-5,5 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Sprickor

502788

2017-11-23