Anna Myhrman
Valmis
2017-11-22
502793
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ANNA MYHRMAN (född 1939): Landskap, signerad, olja på duk, ca 67x89 cm