Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
VICTOR HEINRICH SEIFERT (1870-1953): motiv av pojke och flicka, alabaster, signerad V Seifert, Höjd ca 27,5 cm
smärre slitage
502809
2017-11-22