Seifert

Seifert
Seifert
Seifert
Seifert
Seifert
Seifert
Seifert
Seifert
Seifert
Seifert

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

VICTOR HEINRICH SEIFERT (1870-1953): motiv av pojke och flicka, alabaster, signerad V Seifert, Höjd ca 27,5 cm

smärre slitage

502809

2017-11-22