Konsolbord gustavianskt
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KONSOLBORD, gustavianskt, 1700-talets andra hälft, träskuren dekor, bronserat, skiva av kalksten, höjd 82, 82 x 41 cm
Smärre dekorskador, senare bronsering och fotavslut, fronten med dekorkomplettering, något rankt
502814
2017-11-22