Rökelsekar Kina 1800-tal
Closed
2017-11-23
502820
| Sold for | 4 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
RÖKELSEKAR, porslin, Kina, 1800-tal, tripod, celadonglasyr, diameter ca 8 cm, höjd ca 7 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Smärre nagg