Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FELIX LABISSE (Frankrike, 1905-1982): Kvinnor i trappa, signerad Labisse, EA, färglitografi, ca 72x55 cm
Något gulnad
502821
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här