Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGHYLLA, ek, 1960-tal, hakar för väggmontage, ca 80x27 cm
Bruksslitage, mindre kantnagg
502822
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här