Konsolur Louis XV-stil
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KONSOLUR, Louis XV-stil, 1800-tal, boullearbete, dekor i brons och mässing, urverket märkt MF.1232, hel- och halvslag, höjd med konsol 108 cm
Dekorskador, dragnyckel saknas. En nyckel finns att avhämta i Utlämningen
502826
2017-11-22