Konsolur Louis XV-stil
Vollendet
2017-11-22
502826
| Höchstes Gebot | 15 500 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
KONSOLUR, Louis XV-stil, 1800-tal, boullearbete, dekor i brons och mässing, urverket märkt MF.1232, hel- och halvslag, höjd med konsol 108 cm
Dekorskador, dragnyckel saknas. En nyckel finns att avhämta i Utlämningen