Aline Bernard oljemålning

Aline Bernard oljemålning
Aline Bernard oljemålning
Aline Bernard oljemålning
Aline Bernard oljemålning
Aline Bernard oljemålning
Aline Bernard oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALINE BERNARD (18/1900-tal): Bergslandskap vid vatten, signerad A Bernard, olja på duk, ca 110x73 cm

Krackeleringar

502838

2017-11-23