Armring ringar guld

Armring ringar guld
Armring ringar guld
Armring ringar guld
Armring ringar guld
Armring ringar guld
Armring ringar guld
Armring ringar guld
Armring ringar guld
Armring ringar guld
Armring ringar guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMRING, på sidorna dekor av diamanter med rosenslipning, mitten med fasettslipade blå stenar, (5 stenar saknas), BROSCH, i form av blomsterkorg, koraller samt odlade saltvattenspärlor i olika färger, ÖRHÄNGE, föreställande blad, RING, 14 k guld, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 23 g, RING, ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, vikt ca 4,7 g

Armring med bucklor och skador samt 3 rosenstenar saknas, stenar med slitage och repor

502851

2017-11-25