Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETAGEBURK, porslin, Japan, 1800-talets slut, tryckt dekor i underglasyrblått, höjd ca 20 cm
Smärre slitage, nagg
502883
2017-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här