Axel Fahlcrantz oljemålning

Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Strandbild med brasa, märkt atergo "Från stranden nedanför myntet utsikt mot öster", olja på duk, signerad och daterad A. Fahlcrantz 1896*1916, olja på duk, ca 90x136 cm

502884

2017-11-22