Figurin i porslin Europa och Tjuren

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, porslin, 1800-talets slut, "Europa med tjuren", höjd ca 28 cm

Smärre nagg på blommorna och blad, nagg på tån, horn med glasyrdefekt

502885

2017-11-27