Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin, 1800-talets slut, "Europa med tjuren", höjd ca 28 cm
Smärre nagg på blommorna och blad, nagg på tån, horn med glasyrdefekt
502885
2017-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här