Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARL ENOCH RINGNÉR (1870-1967): Kvinna med får på byväg, troligen Gesundaberget Dalarna, signerad E Rigner, olja på duk, ca 122x156 cm
Mindre hål, krackeleringar
502897
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här