Karl Enoch Ringnér oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
KARL ENOCH RINGNÉR (1870-1967): Kvinna med får på byväg, troligen Gesundaberget Dalarna, signerad E Rigner, olja på duk, ca 122x156 cm
Kuntoraportti
Mindre hål, krackeleringar
502897
Päivämäärä:
2017-11-23