Karl Enoch Ringnér oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

KARL ENOCH RINGNÉR (1870-1967): Kvinna med får på byväg, troligen Gesundaberget Dalarna, signerad E Rigner, olja på duk, ca 122x156 cm

Kuntoraportti

Mindre hål, krackeleringar

502897

Päivämäärä:

2017-11-23